Segítő Kezek Szociális és Házi Segítségnyújtó Alapítvány

A Segítő Kezek Szociális és Házi Segítségnyújtó Alapítvány. Közhasznú szervezetként 2011 októberében került bejegyzésre a Somogy Megyei Bíróságon. Négy éve lát el a Balaton déli partján, öt településen, az idősgondozáson belül házi segítségnyújtással kapcsolatos feladatokat. Ádánd, Balatonszabadi, Balatonboglár, Balatonlelle, Zamárdi. A házi segítségnyújtást a felsorolt településeken bejelentett lakcímmel rendelkező rászorulók, vagy a rászorulók törvényes képviselői igényelhetik telefonon vagy személyese.

OVERVIEW

The domain segitokezekalapitvany.hu currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have traversed three pages within the domain segitokezekalapitvany.hu and found one website referencing segitokezekalapitvany.hu. We have discovered one social communication sites belong to segitokezekalapitvany.hu.

SEGITOKEZEKALAPITVANY.HU TRAFFIC

The domain segitokezekalapitvany.hu has seen varying quantities of traffic all over the year.
Traffic for segitokezekalapitvany.hu

Traffic ranking (by month) for segitokezekalapitvany.hu

Traffic ranking by day of the week for segitokezekalapitvany.hu

LINKS TO WEBSITE

Siófoki Mozaik újság - Ingyenes Siófoki Újság a Balaton déli partján - Apróhirdetés - Reklám - Információ - AB marketing Kft - 2004-óta

Plakátok, táblák, molinók. A Mozaik lapok Siófokon és környékén. 000 példányban, valamint a RADAR Lapok. Weboldalunk böngészéséhez kellemes időtöltést,.

WHAT DOES SEGITOKEZEKALAPITVANY.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of segitokezekalapitvany.hu Mobile Screenshot of segitokezekalapitvany.hu Tablet Screenshot of segitokezekalapitvany.hu

SEGITOKEZEKALAPITVANY.HU SERVER

We discovered that the main page on segitokezekalapitvany.hu took three thousand one hundred and seventy-two milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
212.40.97.100

SERVER SOFTWARE

We observed that this website is implementing the Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny9 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g server.

Segítő Kezek Szociális és Házi Segítségnyújtó Alapítvány

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain segitokezekalapitvany.hu had the following on the web site, "A Segítő Kezek Szociális és Házi Segítségnyújtó Alapítvány." I observed that the website said " Közhasznú szervezetként 2011 októberében került bejegyzésre a Somogy Megyei Bíróságon." They also stated " Négy éve lát el a Balaton déli partján, öt településen, az idősgondozáson belül házi segítségnyújtással kapcsolatos feladatokat. Ádánd, Balatonszabadi, Balatonboglár, Balatonlelle, Zamárdi. A házi segítségnyújtást a felsorolt településeken bejelentett lakcímmel rendelkező rászorulók, vagy a rászorulók törvényes képviselői igényelhetik telefonon vagy személyese."

ANALYZE OTHER DOMAINS

Szűcs Busz - Siófok

A biztonságos kényelem garanciája minden úton - SZŰCSBUSZ. Siófokon a legelsők között,. Megbízhatóság, rugalmasság és minőségi szolgáltatás jellemzi tevékenységét, mellyel sikerült elnyerni megrendelői bizalmat.

AnnSGH Neonilla Singh - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 3 Years. This is the place where you can personalize your profile! Marilyn .

Arekusandora3 Artemis - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 4 Years. By moving, adding and personalizing widgets.

KeloRyOLoconte Kelo - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 2 Years.

noritsorf - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 3 Years. This is the place where you can personalize your profile! Obsessed.